| anonim_4396 a întrebat:

Salut TPU?
Știe cineva despre ce este vorba în filmul "Sinister"?
Dacă ați putea, v-aș ruga să îmi dați un rezumat cât mai la subiect.

Răspuns Câştigător
| Sn4k3 a răspuns:

E un film horror cu un demon, nu vad ce nu e de inteles in el, dar in fine :
Este vorba despre o familie care se muta intr-o casa bantuita, unde toti oamenii care au trait in ea au murit si isi dau seama ca ei urmeaza.

| catalan98 a răspuns (pentru Sn4k3):

Mersi de răspuns!

2 răspunsuri:
| sammy7 a răspuns:

Urmareste povestea lui Ellison (Ethan Hawke ) un scriitor de romane politiste care isi cauta inspiratia in locuri clasice: el se muta impreuna cu familia sa intr-o casa unde s-au petrecut niste crime groaznice. Dupa ce gaseste niste casete video ciudate pe care au fost filmate tot felul de crime, isi da seama ca a facut o greseala mutandu-se acolo. Dar evident ca este prea tarziu... O creatura supranaturala Bagul declanseaza teroarea.