| Ciprian_Jurchela_1986 a întrebat:

Știe cineva sa îmi zică un site de tor€nt€ în care sa găsesc filme la calitate 1080p? Am scris asa pentru ca nu îmi da voie sa scriu altfel! happy Mulțumesc!

2 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Eu descarc de pe rarbg, gasesti cam pe orice site de acest gen cred(nu orice film, ca nu se poate, doar pentru cele bune si cele noi pentru care e interes mare), dar imi place cum e acel site facut...

Intrebarea cred ca va fi stearsa laughing)

| westie21 a răspuns:

Buna! downloadeaza KODI, EXODUs. e foarte bun. are o multime de filme si swriale de calitate excelenta. e gratuit.