| Catalin77945 a întrebat:

Salutare TPU,apar multe filme noi in ultima perioada,stie cineva niste site-uri faine unde sa gasesc filme noi la o calitate cat mai buna, nu ma intereseaza neaparat subtitrarea?

Răspuns Câştigător
| Skippy223 a răspuns:

Netflix, Hulu, Amazon pentru streaming online.
Sau le cumperi.

2 răspunsuri:
| alexandru0995 a răspuns:

Intra pe (filmehd) intra aici si o sa ai mii de filme si toate cele ce cauti. bafta

| Surpriseless a răspuns:

Mai bine descarcale de pe torente, simplu si usor laughing
Pe torente apar toate filmele la 1-2 luni dupa lansare happy
Unele siteuri de torente iti da si posibilitatea de a cauta filmele in functie de rating/gen/an/calitate etc