| anonim_4396 a întrebat:

Tocmai am ajuns la zi cu episoadele din naruto shippuuden si nu stiu cand se vor baga episoade noi.
Imi puteti spune cand se vor incarca episoadilul 350

Am auzit zvonuri cum ca exista nu stiu ce episoade cu naruto cand acesta este hokage... Este adevarat? Daca da imi puteti da link-ul?
Dau funda celui mai bun raspuns (prin asta se intelege: cel mai obiectiv raspuns)

Răspuns Câştigător
| laur0 a răspuns:

Salut!
In fiecare joi in jurul orei 14 apar episoade noi din naruto pe : www.anime.kage.ro

| razzviy a răspuns (pentru laur0):

Ms mult azi am observat ca sa introdus ep 350

2 răspunsuri:
| Cortex a răspuns:

Da,momentan sunt doar vreo 349 episoade subtitrate, din cate am observat se incarca tot cate unul sau doua pe o perioada de aproximativ o luna, de exemplu acum o luna stiu ca ultimul uploadat era 348, si eu sunt in aceeasi situatie ca tine, episoadele de care zici probabil exista, dar nu sunt subtitrate, deci nu avem ce face doar sa asteptam pana baietii cu subtitrarile isi fac treaba