| smokeflame a întrebat:

Tocmai am terminat sezonul 10 din supernatural, si nu mai am la ce sa ma uit... Imi puteti da niste idei de seriale foarte asemanatoare (daca e posibil) cu Supernatural? Sunt innebunit dupa serialul asta si as vrea sa mai vad ceva asemanator. Multumesc.

4 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Încearcă:From Dusk Till Dawn: The Series,Constantine, Dominion, Penny Dreadful, The Strain, The Messengers, Daredevil

| Sn4k3 a răspuns:

Si mie imi place foarte mult Supernatural, acum cateva zile l-am terminat. E tare ca o sa se faca si sezonul 11. Alte seriale care mi-au placut : Reaper ( e ceva de genul, doar ca are mai multa comedie ), Spartacus, Doctor Who (Sf). Vizionare placuta! Iti recomand sa te uiti la Reaper ( are doar 2 sezoane si e tare. ). Vizionare placuta!

| mrapsmoke a răspuns:

Constantine.

| GeorgianaGeoLove a răspuns:

Nu stiu ce este aces film dar banuiesc ca e sf avand in devere numele sau. Eu iti recomand The vampire diaries. E tot un serial sf cu vampiri, vrajitoare etc. si are 6 sezoane