| PRICOAMW a întrebat:

tocmai ce am terminat GOT Sezonul 5 a murit cineva stiti voi cine.(nu vreau sa dau prea multe spoilere ca poate alti nu au vazut episdul) atata vreau sa stiu reanvie in sezonul urmatoru? atat si nimic mai mult big grin Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din cate am inteles din niste forumuri, in care lady Melisandre il va invia, dar e posibil sa schimbe actorul din cate am inteles tot de pe acelasi forum happy

| PRICOAMW explică (pentru anonim_4396):

Din cate am citit si eu se stie ca prezentaori au incheiat cu el dar scritorul spune 'mort asa credeti voi' big grin inca nu a incheiat urmatoarea carte happy

1 răspuns: