| UnSimpluRoman a întrebat:

vreau sa stiu si eu la anime-ul Fairy Tail..seria s-a terminat la 277 de episoade ( eu pana acum am ajuns la episodul 75 deci nu vrea spoilere sau ceva.)asa deci am vazut ca manga inca apare o sa mai fie si o continuare la serie?

6 răspunsuri:
| Mihai007005 a răspuns:

Continuarea seriei o sa apara cand se termina manga din cate stiu.

| UnSimpluRoman explică (pentru Mihai007005):

Sper sa apara cat mai repede continuarea

| ehheeh a răspuns:

Uite un sfat de N ori mai bun.E un sfat, nu un raspuns
uite-te la One Piece
o sa imi multumesti inzecit daca ajungi cel putin la ep 50
bafta

| UnSimpluRoman explică (pentru ehheeh):

Ehe la One Piece oricum am ajuns la zi cu episoadele e bestial...ma mai uit la alte anime ca nu am ce face pana apare un episod pe saptamana la One Piece big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru UnSimpluRoman):

Eu sunt pe la 400 si ceva laughing, am un myanimelist, acolo is animeurile mele preferate, si is foarte bune(dupa parerea mea);
https://myanimelist.net/animelist/Filthy_Silver
Pentru mine astea sunt must watch

| UnSimpluRoman explică (pentru anonim_4396):

Oho...le-ai vazut pe toate..eu nu am vazut nici un sfert din ele.laughing)