| xPiccolo a întrebat:

VA ROG CITITI TOTUL, POATE MA PUTETI AJUTA!
VA ROG

caut un desen animat pe care l-am vazut in copilarie, aveam intre 5-7 ani ( acum am 18)
Mi-a placut acel desen, iar acum incerc sa dau de el, din nou.
tin minte ca erau cu niste copii intr-o gara, au fost urcati in trenuri iar acele trenuri au plecat fiecare in cate o lume fantastica/ paralela, sau in aceeasi lume, nu stiu sigur.
in acea lume fiecare copil a primit cate un dragon sau dinozaur... ceva asemanator, sau au fost alesi de acestia, nu stiu sigur,
Cum era de asteptat, unul dintre copii a primit un, dinozaur mic care parea "slab", obisnuit, dar era special, era cel mai puternic dintre toti dinozaurii copiilor,
Mentionez ca acesti dinozauri erau mici in starea normala, dar cand se transformau... erau mari. ca dinozaurii laughing),
cum am mai zis, acel dinozaur, era cel mai puternic, special dintre toti.
Acestia, copiii, au fost chemati in acea lume pentru ca era in pericol sa fie distrusa, si asa incepe aventura...
AS VREA SA GASESC ACEL DESEN!

Răspuns Câştigător
| sofian07 a răspuns:

Ahaaaaaa
http://www.youtube.com/watch?v=FtaAR4WBfYw

http://www.youtube.com/watch?v=A55SUrX2gnM

sper sa fie asta!
fundita? :P

| xPiccolo explică (pentru sofian07):

Ok. M-ai ajutat la aceasta intrebare, acum caut un alt desen, tot cu astfel de creaturi... dar nu pokemon. uite linkul spre intrebare :D sper sa ma ajuti :)) si de data asta :D http://www.tpu.ro/......iu-cum-se/

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S-ar putea să vorbeşti despre Digimon...

| Alexandra_Elena_1998_3div a răspuns:

Cumva Pokemon?
fundita?