| Lilithium a întrebat:

Buna! Caut sa închiriază o cabana în Iași și nu găsesc. Știți unde aș găsi că nu am idee? Macar un site sau ceva că pe loc și Google nu am găsit. Menționez că e pentru un majorat

6 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Ai recitit ce ai scris?

"Caut sa închiriază o cabana în Iași și eu găsesc"

Intrebarile si raspunsurile se pot edita pe parcursul a 24h. Click pe cele trei linii din dreapta sus, un alt click pe mica sageata din dreptul numelui tău, un click pe "întrebarile mele", apoi pe modifica- editeaza- salveaza...

Încearcă forma corectă!winking

| Yuoia a răspuns:

Vezi pe OLX, imobiliare, inchirieri, Iasi. Sunt mai multe filtre. Pui ce ai nevoie.

Răspuns utilizator avertizat