| Goblinul a întrebat:

Vreau sa aduc in discutie un desent animat foarte popular printre cei din generatia 90'-2000' si anume seria Dragon Ball, Dragon Ball Z. Rog pe cei care se pricep sa-mi faca un clasament (top 15) cu cele mai bune caractere din aceste desene, respectiv si puterea specifica. Exemplu" Goku SSJ 3--- 32.000(sper ca ati intels ideea).

Multumesc.

Răspuns Câştigător
| NoBodyCareAboutMeOrYou a răspuns:

Deci, in primul rand la Goku ssj3 nu era specificata puterea lui. In al doilea rand iti voi spune clasamentul :
Gogeta SSJ1
Janemba
Kid Buu
Goku SSJ3
Mysticg Gohan
Gotenks SSJ3
Broly ULTIMATE SSJ1
Vegeta SSJ2
Cell(PERFECT FORM)
Android @13.
Cred ca astea sunt cele mai puternice personaje.

| NoBodyCareAboutMeOrYou a răspuns (pentru NoBodyCareAboutMeOrYou):

Am gresit la Gogeta. Primu era Vegetto caci avea cercei Potara si tinea mai mult fuziunea si era si mai puternic. Scztongue, oricum mersi pentru funda.

2 răspunsuri:
| zxcvvcxz a răspuns:

Tare desenele la vremea aia dar nu mai tin minte