| T33m0 a întrebat:

vreau sa ma reapuc de Naruto, era un anime din copilarie si as vrea sa il revad, am cautat site uri dar unele nu au subtritare sau de la ep 125-140 se repeta si se pierde firul povesti, cine poate sa imi dea un site cu toate episoadele traduse ( subtritate ) si sa fie toate episoadele de la primul la ultimul ( fara ca sa se repete intre ele )?

Răspuns Câştigător
| dcoolrafa a răspuns:

Http://animekage.fun/......-shippuden Sper ca te-am ajutag

6 răspunsuri:
| 393Dan a răspuns:

Sa-l revezi? iti va lua vreo 2 ani, daca nu mai mult

| Hunt_Lexy_1995 a răspuns (pentru 393Dan):

Serios? Eu am revazut Naruto si Naruto Shippuuden in 2 saptamani.

| 393Dan a răspuns (pentru Hunt_Lexy_1995):

Toate 720 de episoade? serios? tu cate cat timp pe zi te uitai? 18-20 de ore pe zi? mie mi-ar iesi Naruto pe ochi, pe urechi si pe nari, daca m-as uita atata in fiecare zi x.x

| FakeJoker a răspuns:

Https://ww1.gogoanime.io//search.html?keyword=naruto, acesta este site'ul, direct cu deschiderea in serialul naruto, cel din dreapta (al 2-lea este primul naruto, primele episoade, iar primul, stanga, este shippuden, continuarea, ele sunt in ordine descrescatoare.

| MariusFD96 a răspuns:

Incearca aici: http://animekage.fun