| Gabrieluț a întrebat:

Vreau sa vizionez un film interesant, gen actiune sau sport... mi-a placut Mask of the Ninja...as vrea sa vad acum ceva gen flyfishing sau ceva interesant.ma poate ajuta cineva?

2 răspunsuri:
| robert35 a răspuns:

Ti-as spune eu dar nu ma lasa astia daca vrei vorbim pe mess robertcazacu35

| Sn1p3r a răspuns:

United 2011( e despre manchester united si sir bobby charlton si despre accidentul aviatic cand avionul in care se afla echipa se prabuseste la munchen), green streets hooligans 1 si 2, goal 1, 2, 3. happy
Funda?big grin