| Marcel_Istrate_1996 a întrebat:

vreau si eu niste animeuri tari gen : Naruto shuppiden happy

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut happy

Fairy Tail este unul dintre cele mai tari anime ever tongue. La actiune mi se pare mult mai bun ca Naruto, chiar daca in primele episoade nu este foarte interesant (dar sa fim seriosi, toate sunt la fel la inceput), crede-ma ca pe parcurs devine din ce in ce mai frumos tongue

Dragon Ball NU iti sugerez. Mi se pare o prostie tongue Toate caracterele au aceeasi fata si toti au aceleasi puteri. Plus ca asa urate sunt desenate personajele, mai urat ca la Scooby Doo...

si Yu Yu Hakusho e foarte tare. Nu are o grafica prea faina (este putin mai vechi anime-ul) dar este un anime super tare happy

In caz ca te intrebi, nu. Nu m-am luat dupa astia care au scris inaintea mea tongue

Iti mai recomand un anime, dar are si multa drama si iubire. tongue SAO se numeste. Are 25 de episoade parca, dar in 4 iulie apare sezonul 2 tongue Crede-ma, este foarte bun si acest anime.

Sper sa nu zici ca i-am plagiat pe astia care au scris inaintea mea tongue.

Vizionare placuta!

Pace happy

| DeathReaper123 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai c-am multe pretenti oameni in realitate nu au aceiasi fata si ce conteaza cum este desenat conteaza anime-ul in sine off

| xrapalexx a răspuns:

Yu Yu Hakusho

| Vlad2013 a răspuns:

One piece, Bleach, Detective Conan, Fairy Tail,

| Sorin_Cristea_1971 a răspuns:

Poti incerca pe siteul pe teava.ro