| Alexsl a întrebat:

Vreau si eu un serial gen Prison Break, Lost sau Fringe. Adica sa explic mai bine. Vreau ceva de genul, 2 persoane nu se cunosc. si pe urma o sa fie impreuna. trec mult multe. etc! Cred ca ati prins ideea. Dar sa nu fie Comedie sau Sarcastic. Rog doar persoanele care chiar au vazut aceste filme sa imi recomande ceva asemanatorwinking

2 răspunsuri:
| Janek21 a răspuns:

Incearca Sons Of Anarchy. Nu este exact cu o poveste in care sa treaca foarte mult timp, dar este destul de interesant si complex. Mi-a placut mai mult ca cele pe care le-ai mentionat. Partea buna este ca inca se filmeaza. Are 5 sezoane si apare si al 6-lea anul acesta.

| Alexsl explică (pentru Janek21):

M`am uitat la primele episoade. nu prea m`a atras... Alt ceva!