| SmokeyWeeD a întrebat:

ziceti-mi niste filme cu actori, snop dog, wiz kalifa ceva de genu, oricum ceva filme gen gasti americani, cu drogrui cu iarba cu *** de astea sau cum e suburbia 13 sau district 13, filme de astea ari care imi da celel mai bune film are funda + vot

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| Mihai_Răileanu_1991 a răspuns:

Snoop dog si wizz kalifa sunt cantareti...nu actori

| SmokeyWeeD explică (pentru Mihai_Răileanu_1991):

Frate am vazut la cienva este un film care este facut de Snoop dog si wizz kalifa dor ca nu are subtitreare e doar in engleza. stiu si eu ca sunt rapperi nebunule si daca nisiti ca au fac si un film mai bine du-te tarewinking

| MauriceCorelli a răspuns:

Gastile, drogurile si tot ce-i mai rau in suburbiile americane le regasesti in The Wire. Totusi, dupa cum scrii "snop dog" sau "wiz kalifa", ma indoiesc ca ai avea macar jumate' din creierul necesar ca sa te uiti la The Wire si sa-l intelegi.

Tu incearca totusi, poate intelegi ceva din el.

| SmokeyWeeD explică (pentru MauriceCorelli):

Inteligentule tongue Ai avea ceva impotriva sa-mi sugi basu?

| selenutza a răspuns:

Eu stiu un serial suuuper tare care le cuprinde pe toate! E cu vampiri si se numeste true blod