| Ciocoflencea a întrebat:

Salut tup, cine imi poate recomanda un film adolescentin fain. Am 16 ani si vreau sa imi vad viata la tvlaughing) ceva ce sa contina (skate,bmx,role, anturaje,strazi,skate-uri, etc) adica ceva de strada frumos cu actiune am vazut eu mai de mult niste secvente dintr-unul si nu mai stiu cum sa il gasesc. multumesc.

Răspuns Câştigător
| AnonimulxD112 a răspuns:

Deck Dogz:din 2005 recomand sa il vezi si pe asta este despre un skater care vrea sa caute de munca, spala niste vase este recunoscut printre skaterii cei buni vad il sponsorizeaza bla, bla, bla foarte tare;
. Gleaming The Cube:un film din 89' unde joaca si Tony Halk foarte tare;
Paranoid Park:un film mai drama ca sa zic asa cu un pusti care se duce intr-un parca il i-a unu la fuga pe acolo si nu stiu cum din greseala il omoara pe ala din greseala foarte tare ti-l recomand, ii super tare;
:Wassup Rockers:este vorba de niste mexicani care se duc in alta parte a orasului unde cauta niste spoturi, gasesc niste tipe foarte dragute bla, bla, bla se duc la ele acasa, si asta este un film super misto.

| Ciocoflencea explică (pentru AnonimulxD112):

Mersi mult chiar imi place ca mi-ai facut si o mica descriere chiar meriti funda

2 răspunsuri:
| Grimmjow69 a răspuns:

The lizzie mc'guire movie
just my luck
american pie 5
high school musical
the parent trap
agent cody banks 1, 2
sex andthe teenage mind
not another teen movie
freddy got fingered
try seventeen
chasing liberty
girl fever
save the last dance
sleepover