| Herghelegiu a întrebat:

Salut tuturor.
Am o nelămurire în ceea ce privește anime-ul avatar the last airbender pentru cei care au urmărit anime-ul.
Mie personal mi-a plăcut perechea pe care o formau Aang și Katara.
Pe parcursul seriei am observat multe momente care i-au apropiat pe cei doi nu înțelegeam însă dacă Katara îl vedea pe Aang mai mult decât un prieten sau un frate mai mic dar am mai observat un lucru care mi-a atras atenția în legătură cu Katara. Sunt unele episoade în care are o apropiere de Zuko într-un episod când au vizionat o piesă de teatru Aang văzuse că actrița care o interpreta pe Katara și actorul care îl interpreta pe Zuko în piesa de teatru au avut o apropiere unul față de celălalt iar Aang văzând asta chiar dacă era doar o piesă de teatru a fost deranjat de acest lucru, apoi a plecat și știu că tot în acel episod vorbise cu Katara iar Aang i-a spus în mare parte ce simte pentru ea dar ea era confuză pentru că ea spusese că sunt în mijlocul unui război și au alte priorități și de aici vine și întrebarea mea. Oare să fie și un alt motiv pentru care a spus că este confuză și acela din cauză că simte ceva și pentru Zuko?

2 răspunsuri:
| anonima2617181 a răspuns:

Probabil.

| Herghelegiu explică:

Funda pentru cine îmi poate explica