| backdowntozero a întrebat:

Salut tuturor. as vrea si eu sa ma ajute cineva in legatura cu numele unui film.
deci e din 2010 cred, horror/crima si e despre: un tip care lucreaza la o morga, o urmareste pe una, o inchide in casa si cica o omoara, dar de fapt aia nu moare, e mai greu de inteles filmul asta, nici nu-ti dai seama daca e moarta sau nu; aia se chinuie sa scape din casa aia, nu prea reuseste. Tipul ala gaseste la un moment dat un copil caruia sa-i lase mostenire "afacerea". Sper ca am fost destul de explicit. Mersi!

Răspuns Câştigător
| dianasimple a răspuns:

Http://www.imdb.com/title/tt0838247/ probabil e acesta, desi e 2009, dar eu l-am privit si e foarte asemanator cu descrierea ta.