| Tony87 a întrebat:

Salut tuturor, cunoasteti acel serial numit Breaking Bad? In care personajul principal era ilustrat drept un om cu gandire analitica, ce lua deciziile in cel mai rational mod posibil si acordand o atentie extraordinara la detalii? Ei bine as dori sa imi spuneti niste seriale asemanatoare va rog.

Răspuns Câştigător
| andreea567890123 a răspuns:

Iti propun "La casa de papel"
si "Power"

6 răspunsuri:
| Clytia a răspuns:

Prison Break

| Tony87 explică (pentru Clytia):

Da m-am uitat la primul sezon, personajul acela si-a facut un plan gandit mult si bine pus la punct dar in afara de asta nu e nimic deosebit la el.

| andreea567890123 a răspuns:

Prison Break

| andreea567890123 a răspuns:

Ai ales sa te uiti la vreunul din care ti-am spus eu?

| Tony87 explică (pentru andreea567890123):

Da, serialul "Power" si e destul de bun mersi ca m-ai ajutat!

| andreea567890123 a răspuns (pentru Tony87):

Cu placere