| MariaCartoafa14 a întrebat:

Urmaresc serialul The Vampire Diaries(Jurnalele Vampirilor) si sunt la sezonul 4. As vrea sa stiu daca Elena devine iarasi om si daca o sa ramana impreuna cu Damon. Stie cineva?

Răspuns Câştigător
| RALUCA22223 a răspuns:

Elena se transformă în vampir şi moare în sezonul 6.

| RALUCA22223 a răspuns (pentru RALUCA22223):

Am scris mai mult, nu stiu de ce nu apare... :/oricum ala este esetialul de care ai nevoie.

5 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Nu, nu redevine om. Elena o să moară la sfârșitul sezonului 6.

| MariaCartoafa14 explică:

Multumesc!

| RALUCA22223 a răspuns (pentru MariaCartoafa14):

Si da tot pe Damon il alege. big grin Imi pare rau ca nu a aparut tot raspunsul..Cu plăcere! happy

| MariaCartoafa14 explică:

Mersi mult RALUCA22223, il ador pe Damon si imi place la nebunie cum le sta impreuna!