| RAWTEER a întrebat:

Vreau sa vad un film, numai ca nu mai stiu cum se numeste : este despre un om care ramane cativa zeci de ani abandonat pe o insula, isi face prieten o nuca de cocos, si este facut dupa o carte. Care este numele filmului? Cel care raspunde corect primul primeste funda

3 răspunsuri:
| andreea1405 a răspuns:

Shutter Island poate?

| Vasile_Daria_Alessia_1982 a răspuns:

Rotfl. 4, stai jos... Naufragiatul cu ala de a jucat in forrest gump ( nu deea, nu e brad pitt). Robinson Crusoe e cartea. PS Amicul imaginar e o minge de volei, de unde numele: Wilsoooon!
Geeezzz