| CuTup3u a întrebat:

vreau si eu un serial gen: Arrow, prison breack, sa fie numai cu actiune si daca e nevoie sa fie cineva cen un erou fara spider-man sau batman, hai ca stiti voi ce cauthee hee
Deci sa fie numai cu actiune, bataie,impuscaturi, masini, sa fie arme moderne ne aparute in prezent sau masini tunate.

P.S daca dati un serial sper ca nu ma plictisesc cand il vizioalizez sau macar sa dati un film...

Multumesc aniticipat

5 răspunsuri:
| Zoxxx a răspuns:

Spartacus. love struck

| CuTup3u explică (pentru Zoxxx):

Nu vreau filme din antichitate...
cu razboaie, militari este exclushee hee

| Valenttina a răspuns:

Buna! Da,stim la ce te referihee hee daca nu l-ai vazut iti recomand Pretty little liars. E mister in toate episoadele, si te tine in suspans de fiecare data, de abia daca te poti opri de vizionat la sfarsitul episoadelor. Mie una(care am vazut si prison break) mi-a placut, sper sa iti placa si tie! Sau la fel de interesant si misterios, putina dragoste, The vampire diaries.

| AlexGrassu a răspuns:

Dexter...

| biancandreea a răspuns:

White collar.e plin de actiune si nu ai cum sa te plictisesti iar personajul principal e genial :X
Daca ti.a placut prison break sigur iti va place si white collarwinking