| Exo0o a întrebat:

Salutare.
Acum mult timp am urmarit un film, dar nu-mi aduc aminte cum se numeste, pentru asta o sa-i fac o mica descriere poate-l stie cineva
Baza-i un liceu, actiunea fiind sex`ul urmarea fiind boala sifilis.
O fata, care provine dintr-o familie saraca ajunge sa se indragosteasca de un baiat foarte bogat din scoala, avand relatii intime cu el primeste sifilis, dar se trateaza cu un anumit vaccin, iar ca final din ce-mi aduc aminte, e ca acea fata se indragoste de cel mai bun prieten, dupa ce fuge de acasa si se ascunde la el.
Multumesc.

1 răspuns:
| alexxxutz a răspuns:

Www.filme33.com
ai cele mai noi filme HD