| irinush21 a întrebat:

Va rooog frumos pe toata lumea cine stie,caut un serial foarte vechi,numai tiu minte cum se numeste pot sa dau un pic de descriere: dupa cum imi aduc aminte serialul era despre o fata foarte saraca si avea un catelush negru pufos care mi separe ca s-a indragostit de un baiat dintr-o famile foarte bogata,si baiatul era indragostit de ea doar ca familia lui nu-l lasa sa se vada cu fata aia saraca,si imi mai aduc aminte ca familia baiatului cel bogat i-a dat foc familiei fetei celei sarace intr-o puscarie,si fata a ramas vie,dupa aia fata sa imbogatit...

Doar atit imi aduc aminte,eram mica si priveam serialul asta si acum as vrea sal mai privesc odata...plizzzz cine stie cum se cheama serialul?

3 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Era film latino, iar cainele se numea cumvatongueurecosu?

| irinush21 explică (pentru onasis1961):

L-am gasit deja si se cheama Marimar, e un film mexican... oricum mrs la toti...