| Adutzu2 a întrebat:

Ce dramă v-a impresionat și v-a emoționat până la lacrimi. Doar film daca ați văzut. Serial vă spun eu.

7 răspunsuri:
| DavidoffUser a răspuns:

Manchester by the sea.
Prisoners

| Skippy223 a răspuns:

Green Mile, Les Intouchables, Interstellar, Arrival, Forest Gump, Shawshank's Redemption. Plang cam des haha.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Singurul film la care am plans cu lacrimi Hachi: A Dog's Tale

| OMicaRebela666 a răspuns:

Kachiko.
Asa stiu eu, cum se scrie, dracu'stie.
Sant Mihai Eminescu! big grin
Dar nu am plans.Eu plang rar.Si-mi tot ziceam:
Plangi, plangi, hai plangi!
big grin

| Dumbi a răspuns:

PSG-Barcelona. Am plans de bucurie la finalul meciului de pe Camp Nou. happy

| faramatania a răspuns:

Hesher (2010),The Book Thief (2013),The Best Of Me (2014),Boyhood (2014),American Pastoral (2016)

| deeeaqq a răspuns:

If I stay
The Best Of Me
Puțin și Paper Towns.