| Dana232323 a întrebat:

Salutare cui ii place canalul "acasa"? daca va uita-ti ce telenovele va plac
cine da mai multe raspunsuri primeste funditahappy

Răspuns Câştigător
| Eminem2012 a răspuns:

Mie imi placelove struck muuuult! Zilnic ma uit la Inima Salbaticalove struck Mostenitoriilove struck Auroralove struck[pe astea 3 le iubesc cel mai multlove struck] si ma uit si la Impostoarea, Cateodata si la Kassandra.Astea care sunt difuzate acum. Dintre cele care au fost difuzate mai demult m-am uitat la: Vaduva Blanco,Dona Barbara,Cealanta Fata a Analiei,Cautand-o pe Elisa,Cameleonii,Clona,Destine furate,Fara sani nu exista Paradis,Focul iubirii,Fructul oprit,Impreuna pentru totdeauna,In numele iubirii,Ingerasul,Iubire cu chip rebel, Juramantul, Mama Vitrega - 10 ani mai tarziu,Mama vitrega - La Madrastra,Maria Mercedes,Marina,O mare de pasiune,Paradisul blestemat,Pe tocurile Evei,Prizoniera,Ratusca cea urata,Rosalinda,Salome,Saracii tineri bogati,Sarmana Maria,Suflet ratacit,Tequila cu suflet de femeie,Teresa,Toantele nu merg in rai, Valeria, Victoria.Astea sunt toate telenovelele pe care le-am urmarit de cand a aparut postul AcasaTvlove struck... Daca vrei sa citesti despre ele le gasesti pe Acasatv.ro la categoria telenovelehappy[P.s:Sa stii ca nu am mintit, chiar le-am urmaritbig grin

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| amc a răspuns:

Mie imi place "acasa". Urmaresc telenovela "Lacrimi de iubire" si cam atat momentan...adica am mai uirmarit si SSNHP SI NRPP care mi-au placut cel mai mult.Pe langa telenovela urmaresc si emisiunea mea pref "Doamne de poveste"love struck

| NoMusicNoLife28 a răspuns:

Eu ma uit doar la Inima Salbatica.happy

| MatsuKeruGirl a răspuns:

Da mie imi place acasa, telenovelele care mi-au placut cel mai mult sunt ( chiar daca s-au terminat) : teresa, suflet ratacit, kassandra, marina, aurora, o mare de pasiune, inima salbatica, numai iubirea, iubire si onoare, clase 406, in cautarea elisei. fundita plz!

| iAmFabulosxo a răspuns:

Da.Toata ziua ma uit pe acasa.tv!
Pai.cateodata ma mai trezesc pe la 11:00.ma uit la Dona barbara pana la 12:30. apoi ma uit la iubire cu chip rebel pana la 13:45. apoi la 14:30 ma uit la clase 406.la 15:30 ma uit la impostoarea pana la 16:30.la 17:30 ma uit la corazon salvaje[inima salbatica] pana la 18:30.la 18:30 ma uit la lacrimi de iubire.la 19:30 ma uit la mostenitorii.la 20:30 ma uit la kassandra.pe la 10:30 ma uit la aurora. cateodata, daca nu vad in ziua aceea clase 406 sau lacrimi de iubire, ma uit la reluare. dupa aurora.cam asta e programul meu zilniclaughing.

| Ðÿdy a răspuns:

Buna! Pai imi place telenovela Analia, Impostoarea, Clase 406 si Aurora.