| alinox123 a întrebat:

Salutare. doresc 2-3 recomandari de seriale: actiune drama thriller fantasy; exceptand supernatural, grimm

7 răspunsuri:
| marciana a răspuns:

Race to witch mountain
The lost world
Legend of the seeker
-toate sunt cu supranatural, dar au si drama si actiune

| alinox123 explică (pentru marciana):

Race to witch mountain nu e serial... e film... dar arata destul de bine din trailer

| Rock10 a răspuns:

-The Mentalist (drama, crime, psihology)
-Dexter (crime)
-Criminal minds (crime, drama, police etc)
Sper să îți placă!

| alinox123 explică (pentru Rock10):

Iti multumesc de recomandare Rock10 dar nu imi prea plac astea politiste, mai mult cele de domeniul sf-ului, fanteziei

| Rock10 a răspuns (pentru alinox123):

Am crezut că supernatural se referă la genul de filme supranatural. Scuze. Nu cred că te pot ajuta mai mult!

| alinox123 explică (pentru Rock10):

Suprernatural, m-am referit la serial, dar nu imi plac astea cu crime, ca astea majoritatea sunt bazate pe aceeasi chestie, gen oo, o crima si se bazeaza pe acelasi patten

| alyeualy a răspuns:

Ghost Wishper.