| alinox123 a întrebat:

Salutare.
Doresc cateva recomandari de seriale, comedie actiune fantasy(daca se poate) putina drama, dar sa nu fie genul de serial care in fiecare episod un singur subiect este principal si serialul sa se bazeze pe asta. Tocmai am terminat serialul Leverage care apropo daca nu l-ati vazut vil recomand, mai urmaresc si Supernatural.
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

N-am prea înțeles exact ce fel de seriale vrei(cu episoade care au legătură între ele, sau nu)oricum eu îți pot recomanda unele foarte bune:
Lost
Arrow
Lost Girl
The Walking Dead
The Vampire Diaries
True Blood
Pretty Little Liars
Gossip Girl
Banshee
și un serial în care episoadele nu au legătură între ele, dar este horror, ar fi:Masters Of Horror

| alinox123 explică (pentru faramatania):

Banshee pare interesant. ( lost, the vampire diaries nu imi plac, arrow il vizionam intr-un timp da am uitat la ce ep am ramas lost girl the walking dead true blood si gossip girl nu imi plac titlurile). multumesc pentru recomandare, raman la Banshee big grin

| faramatania a răspuns (pentru alinox123):

Și cred că nu vei regreta(deocamdată este doar sez.1, dar este confirmat și cel de-al doilea sezon, însă abia în 2014 va apărea)Vizionare plăcută și mulțumesc pentru apreciere.

10 răspunsuri:
| DaRaspund a răspuns:

Un serial bun este Grey's anatomy. Il recomand cu toata inima!

| alinox123 explică (pentru DaRaspund):

Tie poate iti place dar pe mine nu ma atrage deloc serialul... dar multumesc pentru recomandare

| iusy98 a răspuns:

Incearca Grimm, e super tare

| alinox123 explică (pentru iusy98):

Multumesc iusy98, am vazut trailer si pare interesant

| iusy98 a răspuns (pentru alinox123):

Cu placere

| alinox123 explică (pentru iusy98):

Cate sezoane are serialul, este terminat sau apar in continuare episoade.
sunt la sezonul 1 ep 16 big grin si e foarte captivant

| iusy98 a răspuns (pentru alinox123):

Are 2 sezoane si actual este la ep 15(din sezonul 2) si inca se filmeaza big grin

| alinox123 explică (pentru iusy98):

Crezi ca ai putea sa mai imi spui un serial? tot asa drama actiune mister fantasy? chiar imi place grimm dar vreau sa mai ma uit si la alt serial pana apare urmatorul episod. multumesc