| sasuke96 a întrebat:

Salutare fani Naruto Shippuden. Cine imi poate spune la ce episod se termina amintirile astea ca m-am plictisit. Vreau sa vad ce se intampla cu razboiul.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Maine e ultimul ep din amintiri.trebuia sa fie pe 1 dar nu a aparut ca era sarbatoare, de saptamana ce vine, reincepe razboiul

| sasuke96 explică (pentru anonim_4396):

Mersi.....citesti manga?

| anonim_4396 a răspuns (pentru sasuke96):

Da, de ce?

| sasuke96 explică (pentru anonim_4396):

Eram doar curios...s-a terminat razboiul in manga?

| anonim_4396 a răspuns (pentru sasuke96):

Nu, cand s-o termina razboiul se tarmina naruto de tot. imagineazati. oricum numai are mult. nu ajunge in 2015, din ce a zis ala care face naruto.