| GameFace a întrebat:

Salutare fani TVD! Stiti careva, daca o sa mai apara Elena in episoadele urmatoare?

Răspuns Câştigător
| CristinaSNC a răspuns:

Din pacate nu sad. A spus chiar Nina ca ea a vrut ca povestea Elenei sa tina doar 6 sezoane. Cine stie poate se va razgandi.

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Nu, nu o să mai apară.

| thewomaninwhite a răspuns:

Din cate stiu eu, Nina Dobrev a anuntat ca nu va mai juca in TVD, desi eu sper sa fie doar pentru o scurta perioada. Dar in sezonul care urmeaza toata lumea stie ca nu va mai aparea.

| Demzz a răspuns:

Nu, Nina a spus pe twitter că va mai apărea doar la finalul sezonului 7 să vadă cum au decurs lucrurile, in rest nu big grin

| GameFace explică:

Nu o sa mai fie la fel...