| damnedwolf a întrebat:

Salutare lume am vazut acum ceva vreme serialul jekyl and hyde si mi se pare super este unul dintre serialele mele preferate dar din pacate este prea scurt si n-are sezon 2
as dori si eu niste seriale asemanatoare daca stiti

Răspuns Câştigător
| Sn4k3 a răspuns:

Http://www.filmeserialeonline.org/seriale/the-frankenstein-chronicles/
E mai pe toate site-urile de filme online.

5 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

The Frankenstein Chronicles

| damnedwolf explică (pentru Sn4k3):

L-am vazut dar nu gasesc niciunde sezonul 2 de si pe imdb scrie ca ii aoarut tot

| damnedwolf explică (pentru Sn4k3):

Tx

| Sn4k3 a răspuns (pentru damnedwolf):

Http://www.filmeserialeonline.org/seriale/the-frankenstein-chronicles/
E mai pe toate site-urile de filme online.

| AnDrEi571 a răspuns:

Silicon Valley (un serial bazat pe comedie)
Prison Break (AVENTURA)
Sherlock ( apare un sezon la 1 an, si un sezon are un episod care e de 1-2 ore si sunt peste 8 sezoane, e bazat pe mistere aventura )

Sper sa iti placa unu dintre ele, cu placere!

| damnedwolf explică (pentru AnDrEi571):

Sherlock l-am vazut celelalte 2 nu o sa le incerc mersi de sugestii