| Revolution a întrebat:

Salutare.Ma puteti ajuta si pe mine va rog? As vrea sa urmaresc serialul Yaprak dökümü (Poveste de familie)de la episodul 1 pana la sfarsit online si cu subtitrare daca se poate.

5 răspunsuri:
| Revolution explică (pentru zdrangoi):

La linkul trimis de tine nu pot urmari decat episoadele de la 1 pana la 9 si episodul final(169).

| zdrangoi a răspuns (pentru Revolution):

Imi pare rau

| Katrin25 a răspuns:

Mai multe seriale turcesti puteti urmari si aici...complete si cu linkuri bune

https://latimp.net/forum/313/seriale-turcesti-subtitrate-in-romana