| anonim_4396 a întrebat:

Buna seara,
Va uitati la Fist Of Zen (Pumnul Lui Zen) pe MTV la 23:30?
Mi se pare un show reusit! Eu mai urmaresc si serialul Yaprak Dokumu(Poveste De Familie) pe Kanal D lunea si martea la 20:30, imi place foarte tare acest serial!
Mi se par unele dintre cele mai reusite publicatii TV bineinteles nu romanesti...
Voi ce parere aveti? Va plac? O seara buna tuturor!

Răspuns Câştigător
| nobody_7406 a răspuns:

Le urmaresc pe amandoua.Si emisiunea de pe Mtv, foarte reusita.chiar super tari probelelaughing Si Poveste de familie, am urmarit serialul de la inceput episod cu episod... dar din sezonul asta am pierdut multe episoade... oricum foarte fainhappy

2 răspunsuri:
| BabyPink a răspuns:

Da mă uit la Fist Of Zen! Mi se pare o emisiune interesantă happy

| cacata pe ea a răspuns:

Da urmaresc Fist Of Zen dar nu stiu ce sa zic. Oare chiar este un show adevarat sau este doar fictiv?