| GiorgianaGiorgi a întrebat:

Salutare oameni buni! Eu sunt o mare fana a genului de filme Thriller Psihologic.Imi puteti recomanda va rog frumos cele mai bune vazute de voi de acest gen? Ofer funda!

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

A Walk Among the Tombstones (2014), The Invisible Guest/ Contratiempo (2016), El secreto de sus ojos (2009) El cuerpo (2012) A Cure for Wellness (2016), Shutter Island: (2010), Nocturnal Animals.(2016), Caché (2005)...

| GiorgianaGiorgi explică (pentru floresdemayo):

Buna! Vreau sa iti spun ca am urmarit Contratiempo si El Cuerpo, pe acestea 2 nu le stiam din lista oferita de tine. Efectiv am ramas fara cuvinte, foarte mult mi-au placut aceste filme, de obicei intuiesc cum se va desfasura filmul, dar pot sa spun ca la acestea 2 nu mi-am dat deloc seama, iar la sfarsit am ramas efectiv cu gura cascata, iti multumesc inca o data. Daca ai mai vizionat filme de genul acesta, as mai dori recomandari daca vrei desigur.Iti multumesc anticipat!

| floresdemayo a răspuns (pentru GiorgianaGiorgi):

Les traducteurs (2019)

| GiorgianaGiorgi explică (pentru floresdemayo):

Multumesc happy

9 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Hmm, poate Fractured (2019): https://www.imdb.com/title/tt4332232/

| Sn4k3 a răspuns:

Triangle
A Perfect Getaway
10 Cloverfield Lane
The Gift
Identity
Get Out
Fractured
Devil
The Limehouse Golem
Secret Window
The Visit
Wind River
Bad Times At El Royale
Creep 1, 2
Exam
Coherence
Circle
Arrival
The Invitation

| aumih16 a răspuns:

Thriller psihologic nu am auzit! dar exista filme psihologice! trebuie numai sa cauti!

| Țoglă a răspuns:

Marianne pe Netflix.

| GiorgianaGiorgi explică:

Va multumesc tuturor!

| CRISTINAMIA a răspuns:

Recomand: Realități alternative, Efecte adverse, Paramedicul, Contracronometru, Obsesie secretă, Rupt de realitate, Escapadă fatală, În umbra Lunii.
Cam pe astea mi le amintesc momentan. Mie mi-au plăcut toate. Vizionare plăcută!