| imale a întrebat:

Salutare.poate ma ajuta cineva. Am vazut demult un film ..cu chinezi parca.Era ceva de genul: 4-5 barbati aveau un copil, il ingrijeau...l'au bagat in masina de spalat... si pana la urma nu mai stiu exact ..il cautau ceva mafioti pe copil, ceva schimb pe o valiza de bani. ceva de genu ..nu imi mai amintesc. Poate cunoasteti careva filmul. Mersiii

4 răspunsuri:
| AdeVero12 a răspuns:

Nu știu filmul, dar nu mă pot abține. L-au băgat în mașina de spălat?! rolling on the floor)

| imale explică (pentru AdeVero12):

Daaa...vine cineva in acea casa..si ascund copilul in masina de spalat laughing

| AdeVero12 a răspuns (pentru imale):

Super! Atunci vreau și eu să-l văd. laughing

| Mamboo a răspuns:

The best mode to clean a children! posibil sa fie asta!