| larisadya a întrebat:

Am vazut un film in urma cu 4 5 ani( stiu ca a trecut mult) era pe protv parca.Era vorba despre un pusti (15 ani) care a asistat la sinuciderea unui barbat gras si inainte sa se impuste in masina i-a zis baiatului un mare secret. Politia la gasit la locul faptei l-au arestat.El si-a platit o avocata blonda cu par cret, nu prea avea bani si i-a dat numa 5 -10 dolari.El mai avea un frate mai mic si o mama. Pe baiat il mai cautau cateva pers pentru al ucide pentru ca stia ceva "secret" si cam atat imi amintesc. Stiu ca suna ciudat da stie careva cum se numeste?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Cred ca este vorba de filmul Clientul, facut dupa romanul cu acelasi titlu, scris de John Grisham.

2 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

The Client, cu Susan Sarandon si Tommy Lee Jones. Dupa romanul lui John Grisham.

| larisadya explică:

Multumesc! happy