| kid47 a întrebat:

Salutare și la mulți ani, caut un film de mult timp cu VAn Damme din câte îmi amintesc. Știu că el era profesor intr-o facultate/liceu iar o fata era îndrăgostită de el sau el de ea, intr-o noapte au intrat unii înarmați peste ei. Acțiunea se petrece în acel liceu/facultate. Era frumos rău filmul, eu sunt un fan al acestor filme... Poate își aduce aminte cineva de el că îl caut de mult timp, speram să l mai dea și la tv

2 răspunsuri:
| NiceonDarius a răspuns:

The Eagle Path, cred ca asta e filmul!

| kid47 explică (pentru NiceonDarius):

Din pacate nu e asta... oricum cred ca o sa ma uit si la asta ca nu cred ca l-am mai vazut happy. Mersi, mai astept raspunsuri, caut filmul ala de o gramada timp.