| TheChamp a întrebat:

Salutare, stie cineva ce are site-ul *fs-*-gratis*? De la un timp nu mai merge sa vezi nimic. Imi spune "The connection was reset". Doar la mine apare asa sau si la voi?
Am repostat intrebarea ca n-a fost aprobata de site, nu pot vedea nici raspusurile, desi imi apare ca am 3 mesaje la intrebare, n-am acces la ele, de aia n-am dat raspuns castigator. Cred ca e din cauze mentionarii numelui site-ului...
Daca se aproba de data asta, dau funda happy

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

Pai e cunoscut pentru stii tu ce, si nu tocmai lega. Incearca cu alt browser fata de ce ai acum.

| TheChamp explică (pentru Wr3nch):

Am incercat cu Internet Explorer si cu Mozila Firefox, dar tot nu merge.

| Wr3nch a răspuns (pentru TheChamp):

Folosesti extensii care blocheaza reclame?

| TheChamp explică (pentru Wr3nch):

Nu folosesc, si nu stiu pentru ce spui ca e cunoscut, e un site cu o reputatie naspa sau ceva?
In fine, la mozila apare fundal negru in fereastra unde trebuie sa ruleze ce vreau sa vad, iar la explorer imi zice tot in fereastra sa verific conexiunea de net si wtf, mi-e imi merge netul foarte bine.