| xBluO a întrebat:

Help! Deci am pus o intrebare, a fost aprobata, dar nu apare funda pe care sa apas ca sa declar raspunsul castigator. De ce?

Răspuns Câştigător
| alinzz a răspuns:

Simplu! Si mie mi s-a intamplat dar fii atent,trebuie sa treaca un anumit timp dupa ce intrebi pentru a putea raspunde mai multi decat unul, insa daca numai unul raspunde la o intrebare si trece un anumit timp, atunci ii poti da fundita. Fundita plizz!

6 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Şi în cazul meu este la fel.
În această perioadă site-ul întâmpină nişte probleme tehnice. Ai puţină răbdare şi ar trebui să-şi revină. Nu te îngrijora! Oricum, nu e nici o grabă. Poţi selecta răspunsurile câştigatoare şi mai târziu.
Numai bine!

| crisbebe a răspuns:

Si mie mi se intampla la fel

| NuMaCheamaToni a răspuns:

Ia incearca sa-mi dai funda sa vezi daca apare laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Narcis196 a răspuns:

Se lucreaza la site daca o sa astepti iti va apareawinking! fundita?:*

| sndjulian a răspuns:

Se mai intampla. Si mie mi s-a intamplat. Trebuie doar sa astepti cateva ore sau chiar o zi si apar.