| TheMisunderstood a întrebat:

Voua in cat timp va este aprobat un raspuns sau o intrebare pe acest site? Orice intrebare pun nu e aprobata pana nu trece o zi, raspusurile la fel.

Răspuns Câştigător
| Fatamuntilor a răspuns:

Esti user,, boboc''.iar postarile tale au nevoie de aprobarea unui admnin.Cum s-ar zice esti in perioada de proba.
NU dureza mult toti am trecut prin asta.

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Acest lucru se întâmplă deoarece ai statut de "Junior"!
După ce vei deveni "Senior", vei scăpa de acest inconvenient :)

Oricum, NU există o "limită de timp" în care să fie aprobate postările "juniorilor".

"08. Am postat o intrebare, dar nu a aparut pe site. Ce se intampla?
Daca intrebarea pe care tocmai ai trimis-o nu a aparut inca, nu-ti face griji, aceasta va figura pe site in cateva momente, adica atunci cand pagina va fi reactualizata. Intrebarile postate de utilizatorii noi vor fi initial vizibile numai autorilor lor si utilizatorilor logati. Acestea vor putea fi accesate de toata lumea dupa ce vor fi vizualizate de minimum 20 de utilizatori logati, fara a fi raportate. Daca intrebarea cumuleaza minimum doua raportari, ea va fi respinsa de pe site si va ajunge in atentia administratorului site-ului." - SURSA :
http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente#08

"09. Am postat un raspuns, dar nu a aparut pe site. Ce se intampla?
Ca si in cazul intrebarilor, postarile care apartin utilizatorilor noi vor fi temporar vizibile pe site doar autorilor lor si utilizatorilor care sunt logati. Dupa ce vor fi vizualizate de minimum 20 de utilizatori logati fara a fi raportate, respectivele postari vor fi vizibile pentru toata lumea." - SURSA :
http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente#09

Toate cele bune.

| XxTerrorxX1 a răspuns:

Esti junior, si de asta se intampla asta. la toti ni s-a intamplat asa cand am fost JUNIORI