| GazuWolf a întrebat:

Salutare,tocmai de curând am terminat de vizionat serialul Game of Thrones, și as vrea să urmăresc un alt serial!
Am început să vizionez Spartacus dar efectele speciale lasă de dorit... părerea mea, și as vrea să îmi recomandați niște seriale care pot fi descărcate de pe internet și dacă puteți să îmi argumentați de ce ar trebui să urmăresc serialul respectiv, deoarece vreau să îmi fac o părere în general despre serial! Mulțumesc mult celor care îmi vor răspunde la întrebare!

Răspuns Câştigător
| SebiModol1998 a răspuns:

Îți recomand Da Vinci's Demons, este unul dintre cele mai populare seriale. Da Vinci's Demons te ține în suspans tot timpul. Serialul este vorba despre viața lui Leonardo Da Vinci(cel care a pictat Monalisa), dar serialul are multă acțiune și aventură și suspans mult. Îți recomand primele 3 episoade, dacă după 3 nu îți place, dar este imposibil să nu-ți placă happy

4 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Eu îți recomand Westworld care este cu Anthony Hopkins, iar dacă îți plac serialele polițiste poți încerca The Shield și The Night Of.Ca să te lămurești în privinta lor vezi trailer-ul fiecăruia.Cât privește descărcarea de pe net, nu știu, te descurci tu singur, dacă te hotărăști să le vezi.

| CatalinVictor1985 a răspuns:

Urmareste vikings, spartacus care e foarte bun in replici daca gasesti subtitrarile traduse corect, si chiar si the walking dead ca este un serial foarte bun. Daca vrei unul de comedie si nu numai iti recomand shameless e perfect si bun. uite sezoanele acelui serial spartacus care merita tot timpul

Spartacus: Nisip însângerat (Spartacus: Blood and Sand) (2010), sezonul I
Spartacus: Zeii Arenei (Spartacus: Gods of the Arena) (2011), prequel
Spartacus: Răzbunarea[3] (Spartacus: Vengeance) (2012), sezonul al II-lea
Spartacus: Războiul Blestemaților[4] (2013) (Spartacus: War of the Damned), sezonul al III-lea

| Jimtheghost a răspuns:

As putea incepe cu Stranger things. Daca esti fan anii 80 si teorii ale conspiratiei care sunt adevarate, e perfect. Serialul asta e foarte bun, iar sezonul 2 e in curs de filmare. Ar mai fi Frequency (care are un concept destul de interesant), Breaking Bad, Sherlock (care e absolut genial, nu o sa regreti ca l-ai vazut), Narcos, Black mirror, Daredevil, Constantine, Lucifer, Supernaural (de care nu scapi oriunde te-ai ascunde), Game of thrones (evident) si Mr robot.

| rusalexandra9927 a răspuns:

Iti recomand sa te uiti la The Walking Dead. Este pe aproape la fel de popular ca si Game of Thrones si cu un suspans tot la fel de mare. In acest serial iti prezinta apocalipsa zombi si un grup de oameni care se lupta sa supravietuiasca si tot felul de intorsaturi pentru ca o sa ife si multe lupte de supravietuire intre oameni.