| 23DiaDia a întrebat:

Am nevoie de un program pentru facut si editat filmeulete facute de mine. Cu acest program vreau sa : pot lipi filmulete mai scure si sa formeze doar unul, sa pot edita sonorul filmuletului (sa se auda mai tare sa se auda tot felul de efecte speciale cum ar fi tunete, pisici care miauna, etc si sa pot sa il fac sa nu se auda deloc si sa pot pune in locul sonorului o melodie pe care o vreau eu), si sa pot edit aimaginile (efecte speciala cum ar fi fulgere, explozii, flacari, etc) si sa ma pot decupa pe mine dintr-un filmulet si sa ma pun pe fondul altuia. as vrea sa fiu sigura ca daca va trebui sa downladez programul acesta nu va avea virusi, multumesc, dau FUNDA si VOT.

4 răspunsuri:
| AndreeaRa a răspuns:

Sony Vegas, e cel mai bun program de editat si eu il folosesc.
Uite un clip facut de mine
http://www.youtube.com/watch?v=WCu5kdlEXAo&feature=relmfu

| 23DiaDia explică (pentru AndreeaRa):

Dar se poate pune si filmulete in loc de imagini? mie asta imi trebuie.

| AndreeaRa a răspuns (pentru 23DiaDia):

Poti pune tot ce vrei tu.

| SorinaMix a răspuns:

Power Director 10. Are de toate. Pe mine ma ajuta mult.