| DaimlerAG a întrebat:

Am o intrebare pentru cei care au fost sa vada Fast and Furious 7 la un cinema care apartine de Cinemacity.ro
Cum ati procedat cu rezervarea? A trebuit sa dati o cautare la film pe site-ul lor sau rezervarile au fost disponibile abia cand data filmului a fost introdusa in program (care se gaseste tot pe site)?

Răspuns Câştigător
| DeliElla a răspuns:

Cand data filmului a fost introdusa in program, te bagi pe site-ul lor, cauti filmul si va trebui sa selectezi:Orasul in care vrei sa te duci la cinema si la ce ora vrei sa mergi. Apoi o sa iti arate locurile disponbile in care poti sta la film. Sper ca te-am ajutat happy

1 răspuns: