| teoooGT a întrebat:

Am vazut acum 2-3 ani un film horror si in el erau vreo 5-6 chiar 7 fete care au pornit intr-o excursie in munti si a dat peste o pestera si au intrat toate acolo, si s-a daramat pietrele din pestera si au ramas blocate acolo cu niste creaturi, oarbe dar care aveau un auz bine dezvoltat s. a. m. d... s-au panicat si s-au omorat intre ele de frica si pana la urma a ramas decat una singura...Stiti careva cum se numea filmul acela? dau fundita.Multumesc

Răspuns Câştigător
| samuka a răspuns:

Filmul se numeste "The Descent" si are si partea a doua "The Descent 2", ambele bestiale!