| monyk a întrebat:

in urma cu cativa ani am vazut un film care mi-a placut foarte mult si as vrea sa il revad dar nu imi amintesc numele, era vorba despre un baiat care avea o boala si statea la intuneric pentru ca nu putea sa isi arate fata la lumina, nu putea sta in soare din cauza acelei boli, el se indragostise de o fata si a riscat sa iasa la lumina si parca a murit, nu mai stiu exact cum a fost, dar stiu ca suferea de o boala care nu ii permitea sa stea la soare si era mereu cu fata acoperita, mama lui avea grija de el, care imi zice filmul cum se numeste primeste cu drag fundita! Cum se numeste?

Răspuns Câştigător
gyzzard
| gyzzard a răspuns:

Filmul se cheama "The Dark Side of the Sun" cu Brad Pitt in rolul principal.

7 răspunsuri:
| Psihoyounger a răspuns:

Si baiatul era chel? Tin minte ceva dar nu imi aduc aminte bine.

Psihoyounger

| Merilynne a răspuns:

The Dark Side of the Sun" cu Brad Pitt in rolul principal.

| StaRmAgiC a răspuns:

Si eu tin minte filmul:X:X:X

mi-a placut enorm filmul...nici eu nu mai stiu cum se numeste. dar oricum foarte frumos filmul:X:X:X

| Zambet a răspuns:

Cred ca "the dark side of the sun"...thinking

| lifeistough a răspuns:

Powder!

| i_love_you_and_i_am_cool a răspuns:

Parca aventuri in intuneric.nu mai stiu sigur daca ala e dar stiu ca l-am vazut si eu cu mama. sper sa iti fiu de folos si chiar as avea nevoie de o fundita

| Alexa_8596 a răspuns:

The Dark Side of the Sun :* love struck M`am uitat la el love struck