| NaturalLl a întrebat:

Care ar fi scenariul de film perfect pentru voi? Ati putea descrie, putin, în linii mari?
Comentariile răutăcioase si fara bun simt mai bine sa se aptina!

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Greu nene, dar am chef de scris si imaginatia nu-mi joaca multe idei. Aleg sa devin un terminator ca arnold acoperit cu piele umana si nu am rolul de a proteja un copil sau sa omor o femeie. Mai degraba m-as ocupa de infractori si femeile neserioase + parlamentarii corupti. Sa ramana in tara numai cu oameni seriosi de incredere, care pot sa isi faca o familie si sa fie fericiti impreuna - restul adunati intr-un morman intreg si trimisi in Africa sa indure setea si sa manance animale crude cu africanii.

| Adry05 a răspuns:

Mie mi-ar plăcea un serial ca Bates Motel adică cu niște proprietari de hotel/motel și prin ce trec ei acolo, eventual tot așa psihologic puțin horror