| 7Cosma7WW2 a întrebat:

Imi puteti spune niste filme/seriale despre armata? Legat de Al Doilea Razboi Mondial, Razboiul din Vietnam si Razboiul acesta modern. Dar sa fie nu filme oarecare, ci documentarii mai ales despre razboi. Stiu niste mini-seriale de exemplu : The Pacific, Band Of Brothers, acestea mi-au placut foarte mult, si am mai vazut niste flme: Flags Of Our Fathers; Windtalkers; We Were Soldiers...acestea erau si documentare, deci nu era film cu SF si chestii din astea! Va rog, poate gasiti! Multumesc!big grin Funda!

Răspuns Câştigător
| SKYPLANE23 a răspuns:

Scuze greseala mea intr-adevar are doar 6
P.S daca vrei sa vezi un serial bun cu spionaj iti recomand Chuck daca o sal urmaresti nu o sa regreti

| 7Cosma7WW2 explică (pentru SKYPLANE23):

Imi PLACEbig grinbig grin (Apocalypse. The Second World War)!

4 răspunsuri:
| 7Cosma7WW2 explică:

Eu pana acum am gasit cu 6 episoade: 1.The Agression. 2.The Crushing Defeat. 3.Shock. 4.The World Ablaze. 5.The Great Landing. 6.Inferno. Si am mai gasit cu 8 episoade dar cele cu 6 erau cel mai mult apreciate (like)