| Axel1234 a întrebat:

stiti daca naruto va muri?

Răspuns Câştigător
| aleexxaanndrra a răspuns:

Naruto va mai spus si inainte ''Nu voi muri inainte de a deveni Hokage'' priviti si aici http://naruto-hokage.ru/load/naruto/naruto_ova/10 uitati-va la naruto ova 6 acolo arata ce se intimpla dupa batalie, se zice ca naruto moare dar priviti la sfirsir deodata parca Naruto renvie si cind se intoarce in sat Lord Fedual il va numi al -6 Hokage vor fo doi Hokage Tsunade si Naruto asa am citit dar nu stiu daca este adevarat dar ceva pot sa va spun "Naruto nu moare"

13 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In chinuri, arzand.

| Axel1234 explică (pentru anonim_4396):

Nu mai stiu nici sa citesc doamne

| AndyLavy a răspuns:

Nu prea cred..adica e personajul principal..si daca moare adio desen. deci stai fara griji ca si daca moare vor gasi o modalitate de a-l readuce la viata happy

| Sakura1218 a răspuns:

Imposibil...este caracterul principal, in jurul caruia se invarte toata actiuea. Ar fi absurd sa moare ...stai calm daca moare il invie Sakura laughing

| alexandru171 a răspuns:

Da va muri al calca tramvai 14 rolling on the floor

| Axel1234 explică:

Cred ca e corect dar am vazut intr-o chestie naruto. acolo iti pun intrebari despre naruto.si era o intrebare:Cand moare naruto?

| Axel1234 explică:

Era de ales din la sfarsitul desenului naruto shippuden la sfarsitul filmului naruto shippuden sau la sfarsitul serialului naruto

| Axel1234 explică:

Aaaaaaaaaaaaa da am gresit scuzati happy

| Axel1234 explică:

In film moare happy

| Axel1234 explică:

Stiu am gresi moare doar in film

| LaraMaya a răspuns:

Naruto n-are cum sa moara pentru ca e personaj principal!

| xMonsterRockX a răspuns:

El va deveni ANBU inainte sa devina Hokage, asta se va intampla in Naruto Akippuden(sezonul 3), deci nu va muri