| adrianionescu a întrebat:

Sunt nebun dupa doua filme! nu stiu cum se numesc dar stiu câte putin din ele :

Primul: Este cu un om care a stat în închisoare si iese dupa câtiva ani, si îsi vede fata de 13-14 ani, iar aceasta nu vrea sa îl vada, pe urma pleaca intr-o excursie, si le lipseste un supraveghetor, iar directoarea il ia pe tatal fetei, si aceasta nu vrea.pe urma o geanta cu bani ajunge in autocar si tot asa îl stie cineva?! cred ca este Austin nu stiu cum, este chef si mare...
Al doilea : Este vorba despre trei tineri, piloti de avioane mici si în acelasi timp transportori de droguri, la un moment dat politia îi depisteaza si unul dintre ei moare, tipa de la FBI care este subacoperire are un Mustang negru de politie, este vorba despre cum se cheama filmul! Please!

3 răspunsuri:
| kapelini a răspuns:

Primul film se numeste :The Chaperone
al doilea...imi scapa numele

| adrianionescu explică (pentru kapelini):

Mercii mult de tot, încarca sa aflii si cel de-al doilea film te rog mult, si îti dau Fundita!

| kapelini a răspuns:

Al doilea : Este vorba despre trei tineri, piloti de avioane mici si în acelasi timp transportori de droguri, la un moment dat politia îi depisteaza si unul dintre ei moare, tipa de la FBI care este subacoperire are un Mustang negru de politie, este vorba despre cum se cheama filmul! Please!

KILL SPEED se numeste filmul.Nu stiu daca acum iti mai este de folos asta.