| Manaila968 a întrebat:

Salutare TPU, unde pot gasi lectii de viata sez 4 ep 44 Cea mai populara fata de liceu? Vreau sa ma uit la lectii de viata sez 4 ep 44, daca aveti abonament la voyo si exista lectii de viata sez 4 ep 44 sa imi atasati linkul videoului aici, dau funda!

4 răspunsuri:
| johnnny123 a răspuns:

Cred că era suficient să scrii "lectii de viata sez 4 ep 44" o singură dată.

| vodami92 a răspuns:

Lectii de viatalaughing lectii de moartelaughing lectia 1! moarte prin electrocutare sau electrosocuri! lectia 2! moarte prin sinucidere! omorare!

| ImNotBianca a răspuns:

Culmea e ca si eu vreau sa ma uit la lectii de viata sez 4 ep 44 Cea mai populara fata de liceu! Ai incercat sa cauti pe YouTube lectii de viata sez 4 ep 44 Cea mai populara fata de liceu? daca da, ti-a aparut cumva lectii de viata sez 4 ep 44? Poate ne uitam impreuna la lectii de viata sez 4 ep 44. daca ai gasit lasa link in comentarii cu lectii de viata sez 4 ep 44. Te pup si abia astept sa gasesc lectii de viata sez 4 ep 44 Cea mai populara fata de liceu!

| Manaila968 explică (pentru ImNotBianca):

Nu, nu am gasit, nici pe Youtube si nici pe internet doar episod scurt am gasit, voiam si eu sa ma uit la acest episod sad